Цікаві матеріали

Хороша каструля: Якою вона має буті (огляд алюмінієвих, керамічніх, емальованіх, з вогнетривка скла и нержавіючої сталі)

«Хороша каструля – запорука гарного обіду» — саме так характеризують французи каструлі. І в цьом смороду праві! Від каструлі Залежить багато, смороду НЕ зупини в життя без еволюції. Завдяк сучасним матеріалам можна підібраті Ідеальну каструлю, в Якій однаково добре зваряться спагетті, рис, суп або картопля.

Алюмінієві КАСТРЮЛИ: перевага І Недоліки

алюмінієва каструля фото

 

Мабуть, немає такой кухні, мовляв, не Було б каструлі з алюмінію. Смороду Доступні за ціною, невібагліві в ЕКСПЛУАТАЦІЇ, добро трімають и проводять тепло, Легкі по вазі. Правда, алюмінієві каструлі через м'якість металу Швидко приходять в Непридатність через деформацію и Втрата БЛІСКОМ. У таких каструль нельзя зберігаті їжу, готувати дієтічні и дитячі страви через придбання спеціфічного смаку.

Пам'ятайте, что в каструлі з цього металу їжа легко прігорає, а при контакті з кислотами и луками віділяє небезпечні для здоров'я Речовини. 

Если вам просто необхідна алюмінієва каструля (для кіп'ятіння молока, например), віддавайте предпочтение литому алюмінію з Товста стінкамі.

ЕМАЛЬОВАНІ КАСТРЮЛИ: перевага І Недоліки

емальовані каструлі

Такі каструлі віготовлені з металу, после чого їх покрівають склоподібної емаллю, що не дозволяючі металу контактуваті з їжею. Емальовані каструлі красиво віглядають на кухонних поліції, що не деформують, підходять для готування будь-якіх страв (но молоко, макарони и каші в них Швидко прігоряють и пріліпають до стінок), Їжу в холодильнику можна зберігаті.

Такі каструлі не сильно б'ють по гаманцю, хоч и коштують дорожча алюмінієвих. Серед мінусів емальованіх каструль можна віділіті їх скроню чутлівість до ударів – если упустити Випадкове каструлю на підлогу або подряпаті ложкою – емаль легко відколеться и користуватись Каструля буде Вже нельзя. кроме того, емальовані каструлі чутліві до перепадів температур – вона может потріскатіся.

Перед покупкою каструлі з емалі зверніть особливо Рамус на внутрішню поверхню, виявило нерівності, Відколи, напліві и Відколи, відмовтеся від покупки. 

Товщина каструлі Вибирайте НЕ нижчих 0,8 мм. До речі, емальовані каструлі Досить важкі, так что на ее вага при ПОКУПЦІ теж Варто звернути Рамус, щоб вам не підсунулі підробку.

Чавунні КАСТРЮЛИ: перевага І Недоліки

У Сейчас годину каструлі з чавуну вітіснуті на другий план Завдяк сучасним матеріалам. Щоб найти «старенький» в магазинах, придется постаратся, но в Деяк сім'ях чавунні каструлі живі до ціх пір и корістуються великим Попит. Каструлі з чавуну прекрасно підходять для Гасіння и томління. Смороду НЕ деформують, не боятися подряпін, довговічні, в них рівномірно розподіляється тепло, тому страви Виходять набагато смачніше.

Серед мінусів головного є ее вага – велика чавунна каструля з супом буде важіті около 8 кг, Які підняті дуже складно тендітній жінці. Чавунна каструля схільна до з'явиться іржі, тому ее придется ретельно вітіраті после миття и змащуваті рослини олією. Зберігаті приготування їжу в каструлі з чавуну НЕ рекомендується, оскількі їжа может потемніті и прідбаті непріємній смак. Ну і використовуват чавунні каструлі на Сучасне склокерамічніх варильну поверхнях нельзя.

Щоб сделать Правильний вибір, зверніть увагу на темний и пористий чавун. На Вагу теж зверніть увагу – чавунна каструля НЕ может буті легкою, в ІНШОМУ випадки, вона просто не якісна. 

После Приготування їжі краще відразу вімійте каструлю, інакше потім це буде сделать проблематично, оскількі вона не любити агресівні хімічні засоби и замочування.

КАСТРЮЛИ З ВОГНЕТРІВКОЇ КЕРАМІКИ: перевага І Недоліки

вогнетривка кераміка

Дуже Приваблива на вигляд каструля, яка легко міється и становится трохи не головні украшением кухні. Смак їжі, пріготовленої на такій каструлі, Чомусь краще и Це не можливо поясніті – це важліво спробуваті. 

У каструлю з вогнетрівкої кераміки добре варити супі, каші, рагу та інші страви, Яким нужно нудитися.

Вогнетривка кераміка Повільно остігає, тому после вімкнення плити, їжа буде продовжуваті готувати – Врахуй це, Щоб не переборщіті з часом Приготування. Цю каструлю можна використовуват в мікрохвільовці и духовці, вона НЕ вступає в взаємодію з їжею, тому Повністю БЕЗПЕЧНА для Приготування страв. Головний мінус каструлі з вогнетрівкої кераміки – кріхкість: через удари або перепаду температур, вона может розколоти. Ціна теж болюча тема – коштує вона не дешево.

КАСТРЮЛИ з вогнетривка скла: перевага І Недоліки

 

Если віріті каструльній моді – ця красуня переплюнемо всех. Вона Швидко завоювала любов пана своєю безпека й екологічністю. Каструлі з вогнетривка скла легко міються, що не утворюють накип на стінках и не вступають у взаємодію з продуктами. Такі каструлі прекрасно справляються з перепадами температур (но з часом все одно может лопнуть або тріснуті), но НЕ люблять агресивний и грубу механічну чистку, оскількі легко дряпаються.

Смороду вітрімують Приготування страв в духовці, мікрохвільовій печі, будь плиті и даже на відкрітій газовому пальника. Дотрімуючісь правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ, Такі каструлі службовців Досить Довго (З чавуна, правда, не порівняті). 

Серед мінусів відзначімо можливе розтріскування через нерівномірне підігрівання на плиті, розбівання, до неї пріліпають много продуктів, даже при готуванні на маслі.

КАСТРЮЛИ з нержавіючої сталі: перевага І Недоліки

каструлі з нержавіючої сталі

Каструлі з нержавіючої сталі в останні роки Придбай неймовірну Популярність, а все Завдяк сучасним технологіям и дизайнерським рішенням. Например, останнім часом каструлі з нержавіючої сталі накрівають Скляна кришками, оснащують витонченого стильні ручки и роблять товсте дно з декількох шарів.

Такі каструлі відрізняються довговічністю и екологічністю, підходять для Приготування будь-якіх страв, легко міються, трівалій годину зберігають первинний вигляд, НЕ деформують и стійкі до перепадів температур. 

Серед мінусів відзначімо нестійкість покриття до СОЛІ – каструля может піті темними плямами, если зберігаті в ній Щось Солоне. 

Каструля легко дряпається, если на неї впліваті абразивних миючих засоби, после перегріву без води на стінках могут з'явитися неестетічні жовті пляма, Які Неможливо ВИДАЛИТИ, а ще каструлі з нержавійки Досить дорозі удовольствие.

Оскількі за зовнішнім виглядах Досить складно візначіті як нержавійки, Вибирайте каструлі відоміх марок и перевіреніх віробніків. Сталь винна буті товщина НЕ менше 0,6 мм, а дно багатошаровім – так ви вбережете їжу від пригорання и прилипання до стінок.